Meny Stäng

Styrelse

Emma Wennerholm | Ordförande 

emma.wennerholm@epskane.se

Kansli: 073-386 59 00 

Fredrik Lindahl | Vice Ordförande / Administration

fredrik.lindahl@epskane.se

Kansli: 073-386 59 00 

Thonia Roth | Kassör / Administration

thonia.roth@epskane.se

Kansli: 073-386 59 00

Claes Hallberg | Styrelseledamot

claes.hallberg@epskane.se

Kansli: 073-386 59 00

Annelie Rylander | Styrelseledamot 

annelie.rylander@epskane.se

Kansli: 073-386 59 00

Tonette Berntsson | Styrelsesuppleant

tonette.berntsson@epskane.se

Kansli: 073-386 59 00